• 05413095582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Kurucumuzdan Mesaj

Kurucumuzdan Mesaj

Sevgili Dostlar,

Size içtenlikle hoş geldiniz diyorum! Ben Meltem Çevik Hatinoğlu, Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisi Sui Master Okulu'nun kurucusu ve birçok alanda deneyim sahibi bir eğitmenim. Bilgisayar mühendisliği eğitimimin ardından ruhun iyileşme sürecine olan ilgim beni farklı bir yolculuğa yönlendirdi.

Sizlere Kozmik Enerji ile bütünleşen 5/42 Modüler Enerji Eğitimi, Reiki ve ruhsal gelişim konularında eğitimler sunuyorum. Ayrıca "Ruhun İyileşme Rehberi" kitabının yazarıyım, Uzun süredir üzerinde çalıştığım ve deneyimlerimi aktardığım kitabım birçok kişi tarafından ilgiyle takip edilen bir eser haline geldi.

Eğitimlerimde, kişisel gelişimi destekleyen birçok konuyu bir araya getirerek muazzam bir program olan Zihin Mimarı projesini hayata geçirdim. Nefes ve Meditasyon Koçluğu, Bilinçaltı ve Bilinçaltı Dilleri, Geçmiş Yaşamlar Terapisi, Holistik Şifa, Bio-Energy, Aile Dizimi, Osho Terapileri, Sufi Terapisi, Aile Danışmanlığı, Evlilik ve Çift Terapistliği, Eğitim ve Quantum Yaşam Koçluğu gibi konuları içeren bu programla, bireysel eğitimler veriyorum.

Reiki Evrensel Yaşam Enerjisi Sistemi ile tanıştığım günden beri, Rusya, İngiltere ve Almanya gibi birçok ülkede farklı kaynaklardan aldığım Reiki eğitimlerini tamamladım. Aynı şekilde Kozmik Enerji eğitimlerini de özellikle Rusya'da olmak üzere İngiltere ve Almanya'da tamamladım.

Eğitimlerimdeki yetkinliklerimi sürekli geliştirmek için çeşitli uluslararası kurumlarla işbirliği yapıyorum. University of Michigan'dan Practicing Gratitude Teach-Out, University of Reading'den Helping Young People Manage Low Mood and Depression, London School of Hygiene & Tropical Medicine'den Improving the Health of Women, Children and Adolescents, Monash University'den Mindfulness for Wellbeing and Peak Performance, UK Health Security Agency'den Psychological First Aid: Supporting Children and Young People, Central Queensland University'den Orientation to Educational Neuroscience, Coventry University'den Harnessing the Power Of Data, Health Education England'dan Whole Genome Sequencing, University of Bath'den Understanding and Teaching Evolution gibi çeşitli eğitim programlarına katıldım.

Sizleri enerjiyle dolu bir yolculuğa davet etmekten mutluluk duyuyorum. Web sitemizde daha fazla bilgi bulabilir, eğitimlerimize katılarak kendinizi keşfetme ve dönüşüm sürecinizde bize katılma fırsatını yakalayabilirsiniz.


Sui Master Akademi

Uluslararası Enerji
Bilgi Bilimleri Akademisi
SuiMaster Akademi
Kozmik Enerji Okulu

Tel: +90 (541) 3095582
Mail: bilgi@suimaster.com

Sui Platinum Dünyası

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page