• 05413095582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hizmetlerimiz

Uzaktan Eğitim: İhtiyaçlarınıza uygun esnek öğrenme çözümleri sunuyoruz. Uzman eğitmenlerimizle gerçekleştirilen interaktif dersler sayesinde, istediğiniz zaman ve mekanda eğitim alabilirsiniz. Uzaktan eğitim programlarımızla bilgiye erişim kolaylığı sağlıyoruz.

Frekanslara Uyumlama: Enerji frekanslarınızı dengeleyerek iç huzura ve uyuma ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Deneyimli uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen frekans uyumlama seanslarıyla bedeniniz, zihninizi ve ruhunuzu dengelemek için doğal enerji kaynaklarını kullanıyoruz.

Enerji Şifa Seansları: Enerjinin iyileştirici gücünü keşfetmek için size destek sağlıyoruz. Enerji şifa seansları ile bedeninizdeki blokajları ve stresi hafifletmek, yaşam enerjinizi yeniden canlandırmak için enerji akışını optimize ediyoruz. Deneyimli uzmanlarımızla yapılan bireysel seanslarımız, sizin benzersiz ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanmaktadır.

İnziva Kampları: İçsel yolculuğunuzda sakinlik ve derinleşme için size mükemmel bir ortam sunuyoruz. İnziva kamplarımızda, günlük rutinlerden uzaklaşarak kendinizi keşfetmek, zihinsel ve duygusal dengenizi sağlamak için farkındalık ve meditasyon uygulamalarıyla dolu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Spiritüel Danışmanlık Hizmetleri: Sizlere ruhsal gelişiminizde rehberlik etmek ve içsel potansiyelinizi keşfetmenizde yardımcı olmak için buradayız. Deneyimli spiritüel danışmanlarımızla yapılan seanslarımızda, sizin ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunarak, hayatınızdaki dönüm noktalarında size destek oluyoruz.

Uzaktan Eğitim ve Uyumlama Hizmetleri

Uzaktan Eğitim ve Uyumlama Hizmetleri

Detaylar
Enerji ve Şifa Seansları Hizmetleri

Enerji ve Şifa Seansları Hizmetleri

Detaylar
Sui Master İnziva Kampları

Sui Master İnziva Kampları

Detaylar
Sartifika Programları Hizmetleri

Sartifika Programları Hizmetleri

Detaylar

Sui Master Akademi

Uluslararası Enerji
Bilgi Bilimleri Akademisi
SuiMaster Akademi
Kozmik Enerji Okulu

Tel: +90 (541) 3095582
Mail: bilgi@suimaster.com

Sui Platinum Dünyası

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page